«

»

Maj 14

Sok Noni – innowacyjny suplement diety

Ostatnimi czasy bardzo modne stały się suplementy diety. Oczywiście, sama suplementacja nie jest nowym wynalazkiem. Bowiem już od dekad wspomaga się organizm ludzki, któż z nas nie pamięta z dzieciństwa tranu czy też witaminy C? Sęk w tym, że te dodatki nie pochodzą już jedynie z środkowej Europy. Coraz częściej sięgamy po suplementy z odległych krain.

Coraz częściej w sklepach ze zdrową żywnością, można spotkać soki na bazie Noni, które z powodzeniem podbijają serca amatorów zdrowej żywności oraz suplementacji. Tymczasem, dla sporej części społeczeństwa Noni Czym zatem jest to tajemnicze NONI? To nic innego niż morwa indyjska, a więc roślina, której właściwości i działanie od dawna doceniają mieszkańcy Polinezji.

Produkty na Bazie noni, mają uniwersalny charakter. Co jest zarówno wadą jak i zaletą omawianych preparatów. Powszechnie uważa się, że regularne spożywanie uśmierza ból, ale także wspomaga intensywne terapie, jak choćby onkologiczne. Ważne, by przed rozpoczęciem kuracji zasięgnąć opinii lekarza specjalisty.